Hakkımızda

Hakkımızda

Finansal piyasalarda özellikle son dönemlerde yaşanan suistimaller ve buna benzer sorunların yatırımcılar açısından güvensiz ve riskli düşünüldüğünün farkındayız. Fakat Oxxo yazılım olarak Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımızın hayatlarına temas ederek onların da yaşam standartlarını bir üst seviyeye taşımak adına yoğun bir çalışma içerisindeyiz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Oxxoyazılım küresel pazarların zorluklarını ve imkanlarını rahatlıkla göğüsleyebilecek şekilde kullanılan son teknoloji desteği ile para üreten bir yazılım dünyası yaratma misyonuyla 2021 yılında kuruldu.

Bugün, dünyanın birçok yerinde Oxxoindikatör’ün göstermiş olduğu başarılı işlemler ve güçlü performansı ile finans dünyasında ön plana çıkıyor bununla birlikte başarılı bir yazılım şirketi olarak kabul ediliyoruz. Global piyasalara kendimizi ispatlamış olmamızdan ötürü dünyanın her yerinden bizi tercih eden kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz.

Alternate Text
Alternate Text

Misyon

Oxxoyazılımın en büyük hedeflerinden biri, Oxxoindikatörün başarılarını kara parçasının en ücra köşelerindeki kişi ve kişilere kadar ulaştırmaktır ve bunun devamında tüm kullanıcılarımızın işlemlerini daha çok kolaylaştırmak, iyileştirmek ve şekillendirmeye yönelik çalışmalarda bulunarak hedeflerimizi her seferinde bir üst seviyeye taşımayı amaçlar.

Vizyon

Özellikle Forex piyasası için tasarlanmış bu yazılım kullanıcılarına ek gelir veya kazanç sağlamak adına güvenli bir şekilde hizmet vermeği amaç edinmiştir. Oxxoyazılım olarak finansal piyasalarda başarılarımızın her gün bir yenisi eklemek için çalışmalarımıza tam performans ile devam edeceğiz.

Bize Ulaşın

Doğrulama kodu : 573846
Bilgi almak için
bizimle iletişime
geçebilirsiniz.